bip.gov.pl
A A A K
BIP

Aktualności

 
Pokaż aktualności z roku:

Informacja o wyniku naboru na stanowisko Kierownika Działu Terapeutyczno-Opiekuńczego

31.01.2018

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko urzędnicze została wybrana Pani Maria Kin,
zamieszkała w Kłodzku.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Pani Maria Kin spełniła wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Z przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej zdobyła najwyższą ilość punktów oraz wykazała się dobrym przygotowaniem merytorycznym i praktycznym. W trakcie postępowania konkursowego wykazała się bardzo wysokim poziomem wiedzy z ustaw wskazanych w ogłoszeniu o konkursie.

Ponadto za wyborem kandydata przemawia : doświadczenie zawodowe oraz cechy osobowościowe: wysoka kultura osobista, odporność na stres, opanowanie.

W ocenie komisji posiada odpowiednia wiedzę i umiejętności umożliwiające prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku kierownika działu terapeutyczno-opiekuńczego w Domu Pomocy Społecznej w Ścinawce Dolnej 17.

Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej
p.o. Dyrektor Domu Pomocy Społecznej
w Ścinawce Dolnej 17
Emilia Bogusiewicz

Informacja dotycząca naboru na stanowisko Kierownika Działu Terapeutyczno-Opiekuńczego

30.01.2018

p.o. Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Ścinawce Dolnej 17 informuje, że w terminie określonym w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze wpłynęła 1 aplikacja spełniająca wymagania formalne.

Osoba, której dokumenty spełniły wymogi formalne zostanie powiadomiona telefonicznie o terminie i sposobie dalszego etapu rekrutacji.

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

16.01.2018

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Ścinawce Dolnej 17 ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze "Kierownik Działu Terapeutyczno-Opiekuńczego". Szczegóły w module Konkursy.

Opublikowano:
01.08.2016, 14:00
Waldemar Juraszek
Autor: Waldemar Juraszek
Utworzono: 01.08.2016, 13:00
Ilość odsłon: 1 976
Wersja do druku